4 najlepsze domki Smoby do każdego ogrodu

Wraz z nadejściem słonecznej pogody i długich dni chcemy, aby nasze dzieci jak najwięcej czasu spędzały na świeżym powietrzu. Ale jak zapewnić dzieciom dużo więcej zabawy w ogrodzie? Zacznij rozglądać się za domkami dla dzieci, które są świetnym schronieniem i dają dzieciom dużo miejsca do zabawy. Z naszymi poradami dotyczącymi domków Smoby na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękami.

Czasami bardzo trudno jest znaleźć idealny domek, który spełnia wymagania dzieci, oczekiwania rodziców i mieści się w budżecie. Jednak dzięki naszym wskazówkom dotyczącym czterech wyjątkowych domków Smoby, zakup nowego domku ogrodowego dla dzieci będzie prosty. Czy Twoje dzieci lubią gotować? Czy fascynuje ich praca w ogrodzie? Czy nie boją się wysokości? Cztery różne domki Smoby do każdego ogrodu tylko czekają na nowych właścicieli. Który z nich jest idealny dla Twoich dzieci?

Domek z restauracją Chef House Smoby

Wyjątkowa domek z ogrodową restauracją Chef House zapewni dzieciom zupełnie nowe doświadczenie. Ten ogrodowy domek to nie tylko zwykły domek, ale także restauracja, w której dzieci spróbują obsługi swoich przyjaciół, rodzeństwa czy rodziców, którzy wcielają się w rolę klientów. W domku z ogrodową restauracją przyjmą ich zamówienia, w kuchni przygotują pyszne dania ze smacznych składników, podadzą je, a dzięki kasie przyjmą również płatności.

Domek z ogrodową restauracją Chef House to innowacyjna koncepcja domku, która zapewni rozrywkę szczególnie ruchliwym i kreatywnym dzieciom, które mogą w domku i restauracji odkryć nowe możliwości zabawy. Przestronne wnętrze zapewni aneks kuchenny z wbudowanym piekarnikiem, lodówką, kasą i innymi niezbędnymi elementami każdej restauracji. Niekończącą się rozgrywkę zapewniać będzie aż 38 akcesoriów, bez których nie obejdą się mali szefowie kuchni i właściciele restauracji.

Domek chef house blog

Domek dla ogrodników Garden House Smoby

Czy dzieci bardziej ciągnie do ogrodu niż do kuchni? Smoby przygotował również dla nich piękną niespodziankę w postaci domku Garden House, który jest skrojony na miarę wszystkich miłośników kwiatów. Domek dla ogrodników już na pierwszy rzut oka zachwyca dzieci pergolą ogrodową, na której można przymocować doniczki, ale która może również służyć jako podpora dla roślin rosnących na wysokość. W domku znajduje się również duża doniczka na zioła, 6 mniejszych doniczek oraz tabliczki, dzięki którym dzieci będą dokładnie wiedziały, co zasadziły lub posiały w doniczce.

W domku dzieci znajduje również praktyczne stanowisko pracy zawieszone na oknie, przy którym mogą sadzić i przesadzać rośliny oraz które posiada miejsce do przechowywania. Po pracy w ogrodzie dzieci układają wszystko na swoim miejscu, aby domek był posprzątany. Domek Garden House został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, czego dowodem jest rynna z beczką do zbierania deszczówki, a także przewodnik ze zdjęciami kwiatów i roślin czy tabela do zapisywania ważnych dat.

Domek garden house blog

Domek na słupkach Pilings House Smoby

Równie dobrze będą się dzieci bawić w piętrowym domku Pilings House, który stoi na filarach! Domek w żywych kolorach posiada zjeżdżalnię, która od razu przykuje uwagę i przychylność wszystkich dzieci. Do domku wchodzi się po drabince z antypoślizgowym wykończeniem i dzięki tej wysokości dzieci odkryją nieco inny widok na świat. Z góry mogą obserwować otoczenie i patrzeć, kto zbliża się do domu i kogo mogą powitać w swojej fortecy na filarach.

Wyjątkowy domek na filarach daje dzieciom wiele możliwości zabawy, która może odbywać się nie tylko w samym domku, ale również pod nim. Pod stabilną konstrukcją dzieci odkryją przyjemny cień podczas upalnego lata, a także mogą wykorzystać filary jako oryginalną drabinkę do wspinaczki. W domku na filarach dzieci znajdą dużo prywatności, o co zadba nie tylko podwyższona konstrukcja, ale również przesuwana okiennica, która dodatkowo ochroni je przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Domek Neo Jura Lodge Smoby z możliwością rozbudowy

Kolejną innowacyjną koncepcją jest domek, który można łatwo rozbudować i dostosować do wymagań i potrzeb dzieci. Domek Neo Jura Lodge można rozbudować nawet o 8 ciekawych akcesoriów, w tym letnią kuchnię, stół piknikowy, ogródek z doniczkami, komin, rynnę z beczką, drzwi z kluczem, dzwonek a nawet podłogę, która nada domowi jeszcze większą stabilność i stworzyć izolację od ziemi.

Dzięki tym ulepszeniom domek Neo Jura Lodge przyniesie dzieciom jeszcze więcej zabawy i pięknych przeżyć. Wesołe zabawy dzieci oraz ich rodzeństwa i przyjaciół mogą odbywać się nie tylko w przestronnym wnętrzu, ale także na zewnątrz, ponieważ przed domkiem jest miejsce na letnią kuchnię, stół piknikowy i ogródek z doniczkami.

Domcek neo jura lodge blog

Kupując domek Smoby kupujesz dzieciom nie tylko wyjątkową zabawkę, ale także wysoką jakość, która przetrwa wiele lat i stanie się centrum wszystkich zabaw niemal przez cały rok. Czy wiesz już, który domek stanie się częścią Twojego ogrodu?