Łóżko dla kota Cat and Bed Écoiffier Z plyšową kotką i 9 dodatkami od 18 miesięcy

Opis produktu

Pelech dla kotka Cat and Bed Écoiffier to wspaniały prezent dla wszystkich dzieci od 18 miesiąca, które lubią opiekować się zwierzątkami.  W jakościowej zestawie akcesoriów znajduje się pluszowy kotek, legowisko, puszka, butelka, miska z granulkami i szczotka do sierści. Zestaw pielęgnacji zwierzątek jest idealny dla dzieci, które pragną mieć własnego zwierzaka i w ten sposób mogą opiekować się swoim pluszowym kotkiem z niebieskimi oczami.

Jakościowe akcesoria wykonane są z pierwszorzędnego tworzywa sztucznego, wszystkie krawędzie są zaokrąglone, dzięki czemu są bezpieczne dla zabawy dzieci. Dzieci mogą spróbować opieki nad kotkiem, karmić go, czesać i wieczorem położyć go do legowiska, spać razem z nim.  Podczas zabawy z kotkiem rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię. Uczą się pomagać zwierzętom, interesować się swoim otoczeniem. Poprawiają małą motorykę, logiczne myślenie i uczą się szybciej podejmować ważne decyzje.

Francuski Écoiffier od wielu lat dostarcza dzieciom pierwszorzędne zabawki, które spełniają najwyższe europejskie kryteria, dlatego zabawki Écoiffier są odpowiednie również dla najmłodszych dzieci. W świecie, w którym najczęściej spotykamy się z produktami wytwarzanymi w Chinach, francuski producent wyróżnia się oryginalnym designem inspirowanym najnowszymi trendami, kryteriami bezpieczeństwa w trakcie produkcji i jakością w rozsądnej cenie.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 18 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga0,42 kg
Wymiary produktu27*15*8 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.