Ławka do rysowania i magnesy Little Pupils Desk Smoby z dwustronną tablicą i miejscem do przechowywania 80 akcesoriów

Opis produktu

Ławka na rysowanie z magnesami Little Pupils Desk francuskiej firmy Smoby to topowa zabawka, która zapewni zabawę wszystkim dzieciom już od 3. roku życia. Każdy szczegół został zaprojektowany przez czołowych francuskich projektantów, którzy zadbali o potrzeby i wszechstronny rozwój dzieci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta mają do dyspozycji nowoczesną dwustronną tablicę, z jednej strony klasyczną, przeznaczoną do rysowania kredą, a z drugiej tablicę magnetyczną, po której mogą pisać i rysować zmywalnym markerem, bawić się litery i cyfry magnetyczne. Tablicę można regulować w 2 pozycjach, aby dziecko miało idealny kąt podczas rysowania.
 
Ławka szkolna posiada solidną, stabilną konstrukcję, jest wyjątkowo bezpieczna dla dzieci, a ergonomiczne siedzisko zapewnia wysoki komfort podczas codziennej zabawy. Do ławki dołączony jest zestaw 80 akcesoriów, w tym 72 magnetyczne cyfry i litery, 6 kolorowych kredek, marker oraz ściereczka do wycierania. Ławka wyposażona jest w boczną skrzynkę, w której dzieci mogą przechowywać akcesoria magnetyczne. Po pracy dziecko może odłożyć wszystkie pisaki i kredy do schowka ukrytego pod dwustronną tablicą. Dodatkowo ławka szkolna posiada nad dwustronną tablicą dodatkową przestrzeń do przechowywania, w której małe dziecko może przechowywać wszystkie narzędzia pracy, które będą mu za jakiś czas potrzebne.
 
Biurko szkolne dla dzieci z dwustronną tablicą wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o zaokrąglonych krawędziach i miękkiej w dotyku powierzchni. Biurko szkolne to doskonała zabawka, która pełni funkcję edukacyjną, dzięki której można ćwiczyć swoje umiejętności i logiczne myślenie, co doceni wielu rodziców. Rysując i manipulując akcesoriami, dziecko doskonali także małą motorykę, uczy się dbać o przybory do rysowania i pisania oraz utrzymywać porządek. Całkowite wymiary ławki szkolnej to 63*69*58 cm, wysokość siedziska 28 cm.
 
Francuski producent Smoby, będący jednym z niezawodnych producentów zabawek dla dzieci, charakteryzuje się wysoką jakością swoich zabawek o pięknym designie, który pokochały dzieci na całym świecie. Wszystkie produkty firmy Smoba podlegają ścisłej kontroli na wszystkich etapach procesu produkcyjnego i spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Rodzice mogą więc mieć pewność, że ich pociecha dostanie w swoje ręce wysokiej jakości i bezpieczną zabawkę.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Wymiary produktu69*57*57 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.