Lalka Anaïs My Little Ballerina Jolijou 35 cm w białej sukience z delikatnej tkaniny od 4 lat

Opis produktu

Każda lalka Jolijou jest bohaterem, tak jak jej dumny mały właściciel. Tekstylna lalka Anais My Little Ballerina z francuskiej rodziny lalek Jolijou od pierwszego spojrzenia oczaruje każde dziecko. Stylowa lalka Anais jest baletnicą, o czym świadczy jej ubiór i wygląd. Blondynka Anais Jolijou ma na sobie uroczą białą sukienkę ze spódniczką tutu i czarne baletki. Lalka Anais My Little Ballerina ma 35 cm wysokości i jest wykonana z miękkiego materiału, delikatnego dla wrażliwej skóry dziecka.

Urocza lalka Anais My Little Ballerina marki Jolijou jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat i od pierwszej chwili stanie się najlepszym przyjacielem każdego dziecka. Dzieci mogą w każdej chwili przytulić się do tekstylnej lalki Jolijou i przeżywać z nią wspaniałe przeżycia przez całe dzieciństwo. Tekstylna lalka jest przechowywana w pięknym pudełku upominkowym, dzięki czemu będzie idealnym prezentem urodzinowym. Stylowa lalka Anais Jolijou wniesie radość, miłość, ale także taniec i muzykę w życie Twojego dziecka. Każda lalka Jolijou żyje we własnej bańce wypełnionej fantazją, do której przyciągnie także Twoje dzieci.

Nowa francuska marka Jolijou wprowadza na rynek urocze i stylowe lalki, dzięki którym Twoje dzieci będą naprawdę cieszyć się każdą sekundą swojego dzieciństwa. Misją marki Jolijou jest tworzenie, utrwalanie i ochrona delikatnej bańki zwanej dzieciństwem, która oderwie zarówno dziewczynki, jak i chłopców od pośpiechu i stresu codziennego, dorosłego życia. Każda lalka Jolijou wniesie radość, beztroskę i spełnienie w życie dziecka. Dzięki zabawkom francuskiej marki Jolijou życie Twoich dzieci będzie słodkie, wesołe i pełne wyobraźni.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 4 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Całkowita wysokość35 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorbiały
Wymiary produktu35 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.