Kwiaciarnia z własną produkcją kwiatów Market Smoby ze 104 różnych akcesoriów tekstylnych

Opis produktu

Kwiaciarnia z własną produkcją kwiatów Flower Market francuskiego producenta Smoby to świetna zabawka dla wszystkich kreatywnych dzieci już od 3. roku życia, które otworzą własną kwiaciarnię. Kreatywna zabawka do tworzenia kwiatów pozwoli chłopcom i dziewczynkom projektować piękne bukiety, łącząc różne rodzaje kolorowych płatków i łącząc je za pomocą prasy mechanicznej. Dzieci wkładają do prasy krótką łodygę, wybierają odpowiednie płatki materiału, które umieszczają na wierzchu, a następnie pod lekkim naciskiem łączą pozostałe części kwiatka. Powstały kwiat wkłada się w długą część łodygi, a bukiet jest gotowy do umieszczenia w papierowym opakowaniu, w którym dzieci wręczają go swoim klientom lub obdarowują bliskich.
 
Bukiety można ponownie rozłożyć, dlatego małe kwiaciarki ciągle próbują nowych wzorów, razem z przyjaciółmi i rodzeństwem mogą rywalizować, kto przygotuje najpiękniejszy bukiet. W opakowaniu znajdują się także 2 plastikowe wazony, w których z łatwością można umieścić przygotowane kwiaty. Zestaw kreatywny zawiera aż 104 akcesoria, w tym praskę, 47 płatków tkaniny, 8 długich i 8 krótkich łodyg roślin, 16 stempli do łączenia kwiatów, 2 wazony, 2 probówki, 3 spiczaste torby papierowe do pakowania bukietów oraz naklejki do dekoracji . Kwiaciarnie mogą również polegać na ilustrowanej instrukcji obsługi, która zawiera wskazówki dotyczące działania prasy do kwiatów i sposobu jej wykonania.
 
Urządzenie do robienia kwiatów wykonane jest z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego o aksamitnie miękkiej powierzchni i zaokrąglonych krawędziach. Zapewni dzieciom realistyczne wrażenia z zabawy w projektantów i twórców stylowych bukietów na każdą okazję. Będzie się z nią bawić także kilkoro dzieci, przyjaciół i rodzeństwa. Wspólnie uczą się przygotowywać bukiety, porównywać swoje projekty i wybierać najlepsze zestawienia kwiatów. Zbliżają się do świata dorosłych, zyskują poczucie odpowiedzialności, a jednocześnie rozwijają fantazję i wyobraźnię. Poprawiają zdolności motoryczne i logiczne myślenie, szybciej nawiązują kontakty towarzyskie i ćwiczą umiejętności komunikacyjne. Dla florystyki możesz także zakupić dodatkowy materiał do produkcji kwiatów, który oferujemy w naszym e-sklepie.
 
Wymiary produktu to 45*25*38 cm. Od wielu lat Smoby dostarcza zabawki dla dzieci o prawdziwie francuskim designie. Materiał, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Produkty Smoby rozwijają Twoje dzieci pod każdym względem, kształtują ich osobowość i przyciągają uwagę każdego dziecka. Zabawki spełniają także najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją najwyższej francuskiej jakości i ponadczasowego wyglądu.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania30*15*45 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorbiały
Wymiary produktu45*25*38 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.