Piłeczki piankowe Mondo 7 cm2 2 szt. od 24 mies.

Opis produktu

Mondo penowe piłeczki dla dziewczynek i chłopców od 2 lat są wyprodukowane we Włoszech i należą do bezpiecznych zabawek dla dzieci. Podobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Ich małe rozmiary czynią je idealnymi zabawkami na wycieczkę, podróż lub wakacje, ale dzieci na pewno będą się z nimi bawić również w domu. Nie będą się jednak nudzić ani starsi i dorośli, w których pozostał kawałek dziecka.

Ponieważ te dziecięce piłeczki z pianki są wykonane z wysokiej jakości miękkiej pianki, znacznie zmniejsza się ryzyko obrażeń dzieci podczas zabawy. Miękkie piłeczki dla dzieci są odporne, nie trzeba się obawiać, że się przebiją, nie trzeba ich pompować, nie trzeba się obawiać, że kogoś poważnie zranią lub uszkodzą, po prostu idealne piłeczki do gry w pomieszczeniach i na zewnątrz. Piłki z pianki są coraz bardziej popularną zabawką dla dzieci, a także przy wodzie i należą do ulubionych zabawek na plażę.

Gra z piłką aktywnie odgania nudę dzieciom, poprawia koordynację i współpracę zespołową. Włoska firma Mondo zajmuje się produkcją wysokiej jakości zabawek z gumy i PVC i jest oficjalnym producentem wielu licencjonowanych produktów znanych bajek, seriali lub filmów, nie tylko w kategorii dziecięcych piłeczek z pianki.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieItaly
Wymiary produktu7 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.