Kuferek z potrzebami pielęgnacyjnymi Baby Care Briefcase Smoby dla dziecka z 19 akcesoriami

Opis produktu

Kuferek Baby Care Briefcase od francuskiego producenta Smoby to doskonały prezent dla chłopców i dziewcząt od 3 roku życia. W oryginalnym niebiesko-białym kuferku ze wzorem medycznym znajduje się zestaw 19 akcesoriów, dzięki którym każde badanie będzie dla dzieci świetną zabawą. Wśród nich chłopcy i dziewczęta znajdą plastry, okulary lekarskie, dokumentację medyczną i formularze z naklejkami, stetoskop, termometr, otoskop, młotek refleksyjny do określania funkcji motorycznych, syrop dla dzieci, łyżkę, strzykawkę i pojemnik na krem . Lekki kuferek posiada praktyczny uchwyt, dzięki czemu dziecko może w każdej chwili zabrać je na wizyty do małych pacjentów i zabawę w lekarza.
 
Dziecięcy zestaw lekarski to nie tylko bardzo ciekawa zabawka o realistycznym wyglądzie, ale także przyczynia się do wszechstronnego rozwoju dzieci. Manipulując urządzeniami, rozwijane są umiejętności motoryczne i ruchowe dzieci. Bardzo ważne jest, aby najmłodsze dzieci mogły bawić się w zawody dorosłych. Dzieci nabywają pewne poczucie odpowiedzialności za swoje czyny, rozwija się także ich kreatywność, fantazję i wyobraźnia. Bawiąc się w lekarzy, uczą się logicznego myślenia, pomagania bliskim i rozwijają umiejętności społeczne. Wymiary kuferka to 20*24*6 cm.
 
Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom oryginalne zabawki o prawdziwie francuskim designie. Materiał, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Produkty Smoby rozwijają Twoje dzieci pod każdym względem, kształtują ich osobowość i przyciągają każdego malucha. Zabawki spełniają także najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją francuskiej jakości i ponadczasowego wyglądu.
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania25*6*20 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorniebieski
Wymiary produktu20*24*6 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.