Kosiarka na trawę XL Garden&Seasons Écoiffier z dźwiękiem i funkcjami od 18 miesięcy

Opis produktu

Dziecięca kosiarka na trawę XL Garden&Seasons od francuskiego producenta Écoiffier jest doskonałą zabawką ogrodową dla wszystkich nieposłusznych dzieci od 18 miesięcy. Kosiarka na trawę jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Do zestawu dołączony jest otwierany kosz na trawę, który można w każdej chwili przymocować do kosiarki. Stabilna i łatwa manipulacja jest możliwa dzięki 4 czarnym kółkom i ergonomicznej rączce, dostosowanej do małych rączek dzieci. Przy ciągnięciu czerwonego linki startowego kosiarka wydaje mechaniczny dźwięk jak przy prawdziwym uruchamianiu. Na zbiorniku znajduje się czerwony zawór paliwowy, dzięki któremu gra dla dzieci jest jeszcze bardziej realistyczna.

Poprzez tę zabawkę ogrodową rozwija się logiczne myślenie, ponieważ dzieci odkrywają, jak działają maszyny ogrodowe i do czego służą. Dzieci poprawiają małą i dużą motorykę, zręczność ruchową, radosne kolory budzą w nich fantazję i wyobraźnię. Gra w ogrodnika lub pomocnika w domu sprawia, że dzieci zbliżają się do świata dorosłych, zyskując poczucie odpowiedzialności. Wymiary tej praktycznej kosiarki to 74*29*54 cm, wysokość całkowita kosiarki wynosi 54 cm, a długość 74 cm. Kosiarka nie ma żadnych funkcji elektronicznych.

Écoiffier to francuski producent, który produkuje jakościowe zabawki dla dzieci. Écoiffier spełnia najwyższe europejskie kryteria, dlatego zabawki Écoiffier są odpowiednie również dla najmłodszych dzieci. W świecie, w którym spotykamy się najczęściej z produktami wyprodukowanymi w Chinach, francuski Écoiffier wyróżnia się oryginalnym designem inspirowanym najnowszymi trendami, kryteriami bezpieczeństwa w trakcie produkcji i jakością w rozsądnej cenie.

Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 18 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość54 cm
Długość całkowita74 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga0,89 kg
Kolorzielony
Wymiary produktu74*29*54 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.