BIG Maxi koparka to piękna i wytrzymała zabawka dla dzieci. Dziecięca koparka ma gumowe koła, dzięki którym dziecko podczas zabawy nie uszkodzi podłogi. Koparka dla dzieci w pięknym żółtym wykończeniu jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa w Niemczech. Wzmocniona koparka jest wyposażona w siedzisko o nośności do 50 kg, na którym dziecko wygodnie siedzi. Za pomocą dźwigni dziecko steruje ruchem ramienia z łyżką o dużej pojemności. Dziecięca koparka jest świetną zabawką dla dzieci od trzech lat, nie zawiera małych części i jest przeznaczona do zabawy w domu i na zewnątrz. Ta koparka z ruchomą łyżką ładowczą rozwija wyobraźnię dziecka, zręczność motoryczną i logiczne myślenie.
Dziecko może się bawić koparką przez długie godziny. Zabawka nie ma ostrych krawędzi, więc dziecko nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy. Dziecięca koparka ma długość do 73 cm i podczas siedzenia dziecko może się obracać dowolnie we wszystkich kierunkach. Niemiecki producent BIG pomyślał również o praktycznej stronie zabawki i w razie zabrudzenia można ją łatwo umyć pod bieżącą wodą, aby dziecko mogło dalej bawić się czystą zabawką. Dziecięca maxi koparka BIG jest chroniona stabilizatorami UV, dzięki czemu zabawka nie traci na pięknie kolorów nawet po długim użytkowaniu na zewnątrz w piaskownicy. Produkty BIG są testowane w niezależnych instytutach i podkreślają jakość produktów. Marka BIG oferuje na swoje produkty gwarancję aż na 3 lata.
Maxi koparka BIG jest testowana przez niemiecki organ kontrolny TÜV Rheinland zgodnie ze ścisłymi normami bezpieczeństwa GS. Niemiecka marka BIG jest producentem wyjątkowych zabawek, które zdobywają nagrody na międzynarodowym poziomie. Logo marki BIG to bawół, który prezentuje siłę, wytrzymałość i solidność- dokładnie te cechy charakteryzują tę markę. Marka BIG stawia na bezpieczeństwo swoich produktów, użyte materiały są nie tylko wytrzymałe, ale także bezpieczne dla zdrowia. Niepowtarzalny design, nowoczesne metody produkcji i zabawki spełniające wymagania dzieci - to jest marka BIG.

| Wiek | Od 3 lat |
| Pochodzenie | Niemcy |
| Całkowita wysokość | 30 cm |
| Wymiary opakowania | 75*33*63 cm |
| Długość całkowita | 73 cm |
| Filtr UV | Tak |
| Opakowanie w kartonie A / N | Tak |
| Waga | 3,1 kg |
| Pojemność | 50 kg |
| Kolor | żółty |
| Zestaw produktów | Nie |
| Wymiary produktu | 73*32*30 cm |
Ładowanie zestawów...
Wczytywanie ocen ...