Wózek biegowy i chodzik Minnie Auto Ride-On Disney Smoby z oparciem i przestrzenią do przechowywania od 10 miesięcy

Opis produktu

Odrążadło i chodzik Minnie od francuskiego producenta Smoby jest wykonane w delikatnych różowych odcieniach, dzięki czemu oczaruje wszystkie dzieci, a szczególnie dziewczynki już od 10 miesięcy. Dziecięce odrążadło Minnie rośnie wraz z twoim dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb. 10-miesięczne dziecko używa chodzika jako pomoc przy swoich pierwszych krokach, a od 12 miesięcy może usiąść na samochodziku i odjeżdżać nogami. Jakościowe koła na odrążadle są wykonane z miękkiego plastiku, dzięki czemu dobrze się jeździ zarówno w zewnętrznym, jak i wewnętrznym otoczeniu.

Kierownica może być obracana w każdą stronę o 30 stopni. Bezpieczeństwo dziecka jest zapewnione dzięki barierze, która znajduje się w przedniej części samochodzika i zapobiega jego przewróceniu, co docenią także rodzice. Odrążadło Smoby jest wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów z tworzywa sztucznego, powierzchnia jest delikatna, aksamitna w dotyku. Z wielofunkcyjnym odrążadłem dziecko uczy się utrzymywać równowagę, wzmacnia swoje mięśnie. Dziecięce odrążadło pomaga także dzieciom w ich ruchowym i motorycznym rozwoju. Szerokie siedzisko na samochodziku przyczynia się do prawidłowego rozwoju stawów biodrowych.

Wymiary odrążadła to 54*27*40 cm. Siedzisko jest ergonomicznie ukształtowane, oferuje dzieciom najwyższy komfort podczas siedzenia. Pod siedziskiem znajduje się tajny schowek, w którym dziewczynki mogą schować różne drobiazgi i zabawki. Wysoka oparcie jest stabilna, dzieci mogą się o nią bez obaw oprzeć. Pstrokate kolory i wyobrażone postacie na odrążadle pomogą dzieciom w rozwoju wyobraźni i fantazji, każda jazda będzie dla nich radosnym doświadczeniem.

Francuski Smoby dostarcza dzieciom wysokiej jakości zabawki z oryginalnym designem od wielu lat. Materiał na zabawkach Smoby jest trwały, odporny, ale jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki mają zaokrąglone krawędzie, aby twoje dzieci były bezpieczne podczas wesołych gier i chronione przed obrażeniami. Kolory na zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dziecięcą, przyciągają uwagę każdego dziecka. Zabawki spełniają również najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją francuskiej jakości i oryginalnego wyglądu.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 10 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość40 cm
Waga1,5 kg
Kolorróżowy
Wymiary produktu54*27*40 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.