Pojazd biegowy i chodzik Cars Auto Ride-On Disney Smoby z podłokietnikiem i przestrzenią do przechowywania od 10 miesięcy

Opis produktu

Odrążadło i chodzik Cars od francuskiego producenta Smoby z wyglądem animowanego czerwonego samochodziku McQueen, dzięki czemu oczaruje wszystkie dzieci, a zwłaszcza chłopców od 10 miesięcy. Stylowe dziecięce odrążadło rośnie razem z twoim dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb. 10-miesięczne dziecko używa chodzika jako pomoc przy swoich pierwszych krokach a od 12 miesięcy może usiąść na samochodziku i odrążać nogami. Kółka na odrążadle są wykonane z miękkiego plastiku, dzięki czemu dobrze się jeździ zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Kierownica może być obracana w każdą stronę o 30 stopni. Bezpieczeństwo dziecka jest zapewnione dzięki barierze, która znajduje się w przedniej części samochodzika i zapobiega jego przewróceniu, co docenią rodzice. Odrążadło Smoby jest wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów plastikowych, powierzchnia jest miękka i satynowa w dotyku. Z wielofunkcyjnym odrążadłem dziecko uczy się utrzymywać równowagę, wzmacnia swoje mięśnie. Dziecięce odrążadło pomaga również dzieciom w ich ruchowym i motorycznym rozwoju. Szerokie siedzisko na samochodziku przyczynia się do prawidłowego rozwoju stawów biodrowych.

Wymiary odrążadła to 54*27*40 cm. Siedzisko jest ergonomicznie ukształtowane, oferuje dzieciom najwyższy komfort siedzenia. Pod siedziskiem znajduje się ukryty schowek, w którym dzieci mogą schować różne drobiazgi i zabawki. Wysoka oparcie jest stabilne, dzieci mogą bez obaw oprzeć się o nie. Piękne kolory na odrążadle i oryginalny wygląd pomogą dzieciom w rozwoju wyobraźni i fantazji, każda jazda będzie dla nich radosnym przeżyciem.

Francuski Smoby dostarcza dzieciom wysokiej jakości zabawki z oryginalnym designem już od wielu lat. Materiał na zabawkach Smoby jest mocny, trwały, ale jednocześnie miękki i gładki w dotyku, satynowy w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby twoje dziecko było bezpieczne podczas wesołych gier i chronione przed obrażeniami. Kolory na zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dziecięcą i przyciągają uwagę każdego dziecka. Zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją francuskiej jakości i oryginalnego wyglądu.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 10 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość40 cm
Waga1,5 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu54*27*40 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.