Pojazd biegowy i chodzik samochodzik Cars Disney Smoby Z oparciem i schowkiem czerwony od 10 miesięcy

Opis produktu

Dziecięcy samochód Disney Cars to nowoczesny i wysokiej jakości rower i chodzik w jednym od renomowanego francuskiego producenta Smoby. Ten oryginalny samochód w czerwonym kolorze jest szczególnie odpowiedni dla chłopców od 10 miesięcy. Dziecięcy rower Auta rośnie razem z Twoim dzieckiem i dostosowuje się do jego potrzeb. 10-miesięczne dziecko używa chodzika jako pomocy w swoich pierwszych krokach, a od 12 miesięcy może usiąść na samochodzie i pedałować. Kółka roweru wykonane są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu dobrze jeździ się zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Wielofunkcyjny rower uczy dziecko utrzymywania równowagi, wzmacnia mięśnie. Rower dziecięcy pomaga również dzieciom w ich rozwoju ruchowym i motorycznym. Szerokie siedzisko samochodu przyczynia się do prawidłowego rozwoju stawów biodrowych u dzieci. Rower z motywem Aut (Cars) ma realistyczny wygląd znanego samochodu McQueen, który zyskał popularność wśród dzieci na całym świecie. Animowane postacie i bohaterowie z bajek Disney są popularne wśród wszystkich małych dzieci, które lubią oglądać ich bajki i przygody, co rozwija ich wizję i wyobraźnię.

Smoby to wiodący francuski producent, który ma długą tradycję i produkuje najwyższej jakości zabawki z tworzywa sztucznego w oryginalnym wykonaniu. Wszystkie zabawki są wykonane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom. Każda zabawka ma zaokrąglone krawędzie, a proces produkcji jest ściśle kontrolowany. Tworzywo sztuczne na zabawkach Smoby jest przyjemne i miękkie w dotyku. Kolory na plastikowych zabawkach Smoby stymulują dziecięcą wyobraźnię i fantazję.

Cechy

  • wielofunkcyjny samochód - chodzik i rower
  • kierownica obraca się o 30°
  • zaokrąglone krawędzie, powierzchnia miękka w dotyku
  • praktyczna bariera zapobiega przewróceniu
  • rośnie razem z dzieckiem od 10 miesięcy
  • pierwszorzędny produkt francuski
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 10 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość40 cm
Wymiary opakowania56*25*27 cm
Długość całkowita54 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga1,9 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu54*27*40 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.