Hulajnoga dwukołowa Cars Smoby Składana z hamulcem i regulowanym wysokością uchwytu od 5 lat

Opis produktu

Dwukółkowa hulajnoga Smoby w designie animowanego Disneya Auta (Cars) jest idealnym środkiem transportu dla każdego chłopca od 5 lat, który kocha świat samochodów. Antypoślizgowe kierownice, atrakcyjne czerwono-żółte wykończenie, możliwość łatwego składania na wycieczki, to wszystko oferuje jakościowa hulajnoga Smoby. Dziecięca dwukółkowa hulajnoga jest lekka, jeździ się na niej bardzo łatwo i wygodnie. Koła są chronione przed przebiciem, w razie potrzeby można je łatwo odkręcić i wymienić na nowe. W tylnej części hulajnogi znajduje się wysokiej jakości i niezawodna hamulec nożny.

Hulajnoga ma regulowany uchwyt, dzięki czemu doskonale dopasuje się do Twojego dziecka. Kierownice można ustawić na trzech wysokościach w zależności od potrzeb, aż do maksymalnej wysokości 83 cm. Hulajnogę można bardzo łatwo złożyć na pół, dzięki czemu Twoje dzieci mogą ją zabrać na wakacje lub wycieczki. Hulajnoga Cars z antypoślizgowymi i cichymi kołami gumowymi zaskoczy każde dziecko swoimi wspaniałymi właściwościami jezdnymi. Dzieci uczą się podczas jazdy utrzymywać równowagę, rozwijają swoje umiejętności ruchowe i motorykę. Hulajnoga pomaga wzmacniać mięśnie kończyn i dzieci ćwiczą swoją spostrzegawczość i refleks.

Motyw bajkowy ulubionej bajki Auta pokocha każde dziecko. Podczas jazdy na hulajnodze zaleca się stosowanie ochraniaczy: ochraniaczy na kolana, nadgarstki, łokcie i kasku. Hulajnoga ma nosność 50 kg i jej wymiary całkowite to 70 * 32 * 83 cm. Francuski producent Smoby produkuje oryginalne, bezpieczne i jakościowe zabawki dla dzieci z miękkiego w dotyku tworzywa sztucznego. Wszystkie zabawki Smoby mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były podczas wesołych gier bezpieczne i chronione przed obrażeniami. Proces produkcji zabawek Smoby jest ściśle kontrolowany, zabawki spełniają nawet najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 5 lat
Całkowita wysokość83 cm
Wymiary opakowania65*32*46 cm
Długość całkowita70 cm
Wysokość rączkimax 83 cm
Z regulacją wysokościTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga2 kg
Udźwig50 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu70*32*83 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.