Hulajnoga trójkołowa Cars 3 Wheels Scooter Smoby z regulowaną wysokością i antypoślizgowymi kołami

Opis produktu

Trójkołowy wózek biegowy z warsztatu francuskich projektantów Smoby to doskonała zabawka sportowa dla chłopców i dziewczynek już od 3 lat. Wózek jest wykonany w pięknej czerwono-żółtej kombinacji kolorów, a na kierownicy znajduje się emblemat z obrazkiem animowanego samochodu McQueen z ulubionego animowanego filmu Cars (Auta). Dziecięcy wózek biegowy charakteryzuje się wysoką trwałością dzięki swojej całkowicie metalowej ramie i stabilnemu trójkołowemu systemowi.

Koła wózka są zabezpieczone przed przebiciem, a w razie potrzeby można je łatwo odkręcić i wymienić na nowe. Kierownica może być ustawiona na maksymalną wysokość 70 cm, a całkowite wymiary wózka wynoszą 55 * 32 * 70 cm. Wózek biegowy charakteryzuje się możliwością rośnięcia razem z Twoim dzieckiem, które z nim spędzi wiele radosnych chwil, więc na pewno nie znudzi się tak szybko. Nowoczesny wózek biegowy z trzema kołami jest znacznie bardziej stabilny, bezpieczniejszy i wygodniejszy niż tradycyjny wózek biegowy, a jego noszność wynosi 20 kg.

Dzięki wózkowi biegowemu dzieci uczą się utrzymywać równowagę, rozwijają zdolności ruchowe i motoryczne. Wózek pomaga wzmacniać mięśnie kończyn i dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu. Jednocześnie ćwiczą swoją uwagę i refleks. Podczas jazdy na wózku biegowym zaleca się stosowanie środków ochronnych, takich jak ochraniacze na kolana, nadgarstki, łokcie i kask. Wózek jest składany i łatwy w obsłudze. Ciche i niezawodne koła gumowe doskonale przylegają do każdej powierzchni, a jazda na wózku biegowym jest przyjemna dzięki antypoślizgowym uchwytom.

Francuska firma Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom wysokiej jakości zabawki z oryginalnym designem. Plastik na zabawkach Smoby jest mocny, wytrzymały, ale jednocześnie delikatny i gładki w dotyku, miękki w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dziecko było bezpieczne i chronione podczas wesołych gier. Kolory na zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię i fantazję dzieci, przyciągając uwagę każdego najmniejszego dziecka. Proces produkcji zabawek Smoby jest ściśle kontrolowany, a zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość70 cm
Z regulacją wysokościTak
Waga2,4 kg
Kolormodrá,červená
Wymiary produktu55*32*70 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.