Hulajnoga dwukołowa Cars 2 Wheels Foldable Smoby Składana z hamulcem wysokościowo regulowana maks. 83 cm od 5 lat

Opis produktu

Kolobeżka dwukołowa od francuskiego Smoby szczyci się pięknym motywem samochodu McQueen z animowanego filmu Cars (Auta), więc pokochają ją wszystkie dzieci, a zwłaszcza chłopcy od 5 lat. Antypoślizgowe kierownice, solidna ramę metalowa i możliwość łatwego składania na podróż, to wszystko oferuje jakościowa kolobeżka od francuskich projektantów. Dziecięca kolobeżka dwukołowa jest lekka, jeździ się na niej bardzo łatwo i wygodnie. Koła są chronione przed przebiciem, w razie potrzeby można je łatwo odkręcić i wymienić na nowe. W tylnej części kolobeżki znajduje się niezawodny hamulec nożny.

Kolobeżka ma regulowane wysokościowo kierownice, dzięki czemu doskonale dopasuje się do twojego dziecka i będzie rosnąć razem z nim. Kierownice można ustawić w trzech wysokościach według potrzeb, aż do maksymalnej wysokości 83 cm. Kolobeżkę można bardzo łatwo złożyć na pół, więc twoje dzieci mogą ją zabrać na wakacje lub wycieczki. Kolobeżka Cars z antypoślizgowymi i cichymi kołami gumowymi zaskoczy każde dziecko swoimi wspaniałymi właściwościami jezdnymi. Dzieci uczą się podczas jazdy utrzymywać równowagę, rozwijają swoje zdolności ruchowe i motoryczne. Również wzmacniają mięśnie rąk i nóg, ćwiczą swoją uwagę i refleks.

Podczas jazdy na kolobeżce zaleca się używanie ochraniaczy: ochraniaczy na kolana, nadgarstki, łokcie i kasku. Kolobeżka ma nośność 50 kg i jej wymiary całkowite to 70 * 32 * 83 cm. Francuska marka Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom jakościowe zabawki z oryginalnym designem. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby twoje dzieci były bezpieczne i chronione przed urazami podczas radosnych gier. Kolory na zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię i fantazję dziecka, przyciągając uwagę każdego najmniejszego dziecka. Proces produkcji zabawek Smoby jest surowo kontrolowany, zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 5 lat
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość83 cm
Z regulacją wysokościTak
Waga2,1 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu70*32*83 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.