Hulajnoga Auta Mondo ABEC 5 dwukółkowa

Opis produktu

Kolobeżka dla dzieci Mondo Cars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, które podlegają najsurowszym europejskim normom. To wspaniała kolobeżka, która dzięki swojej niskiej wadze jest odpowiednia dla każdego dziecka od 3 lat. Kolobeżka dla dzieci Mondo Cars ma solidną konstrukcję metalową i lekki aluminiowy rama. Koła trójkołowca są wykonane z wysokiej jakości bezftalanowego materiału PVC. Kierownica kolobeżki jest miękka i przyjemna w dotyku. Łatwo można ją regulować względem wysokości do 80 cm.

Jej długość wynosi 65 cm, a szerokość 10 cm. Kolobeżka dla dzieci łatwo się składa i można ją łatwo przenosić. Dziecko może więc wziąć ją ze sobą wszędzie. Kolobeżka ma piękną czerwoną barwę z obrazkami samochodu McQueen z animowanego filmu Disney Cars. Dziecko łatwo zatrzyma ją za pomocą tylnego hamulca nożnego koloru metalu. Łożyska ABEC są jednym z najważniejszych elementów kolobeżki. Kolobeżka Mondo zawiera Łożyska klasy 5, co zapewnia ich płynną jazdę, podobny czas obrotu wszystkich kółek i absolutnie cichą pracę.

Koła mają średnicę 12 cm i po zużyciu można je łatwo wymienić. Następna część kolobeżki dla dzieci Mondo ma właściwości antypoślizgowe. Utrzymanie kolobeżki wynosi do 50 kg. Firma Mondo jest renomowanym włoskim producentem zabawek dla dzieci, który gwarantuje wysoką jakość, która będzie trwała przez wiele lat. Jazda na nowej kolobeżce będzie wspaniała. Podczas jazdy zaleca się używanie środków ochronnych, takich jak ochraniacze na kolana, nadgarstki i łokcie oraz kask.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Włoszech
Wymiary opakowania60*11*22 cm
Z regulacją wysokościTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Udźwig50 kg
Kolorczerwony
Wymiary produktu65*82*10 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.