Garaż z myjnią samochodową Vroom Planet Cars Smoby W skrzynce z samochodzikiem od 18 miesięcy

Opis produktu

Garáž z samochodową myjnią i autkiem Vroom Planet Cars od czołowego europejskiego producenta Smoby to jakościowa zabawka, która ucieszy wszystkie dzieci od 18 miesięcy. Garáż w kształcie walizki ma na parterze miejsce parkingowe dla autka z otwieranymi drzwiami i nowoczesną samochodową myjnię, w której mały kierowcy starannie umyją swój pojazd. Częścią zabawki jest składane uchwyty, dzięki którym zabawka łatwo się przenosi. Mały chłopcy będą zachwyceni także modelem autka, z którym spędzą długie godziny i będą się świetnie bawić.

Zabawa z autkami i parkingową garáżą pomaga w wielostronnym rozwoju dziecka. Bardzo ważne jest prowadzenie najmłodszych dzieci do tego, aby bawili się w zawody dorosłych. Dzieci nabierają pewnego poczucia odpowiedzialności za własne działanie, rozwija się także ich twórczość, kreatywność i fantazja. Manipulacja autkami rozwija delikatną motorykę i sprawność ruchową dzieci, a także logiczne i przestrzenne myślenie. Wymiary produktu to 28 * 17 * 24 cm, a jego częścią jest 1 autko.

Francuski Smoby to światowy europejski producent nowoczesnych plastikowych zabawek dla dzieci. Plastik na zabawkach Smoby jest trwały, wytrzymały, ale jednocześnie delikatny i gładki w dziecięcych rączkach, miękki w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby twoje dzieci były podczas wesołych gier w bezpieczny i chroniony przed obrażeniami. Kolory na plastikowych zabawkach Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię i fantazję dzieci. Przyciągają uwagę każdego najmniejszego dziecka, dlatego to najlepszy prezent dla twoich najmłodszych. Proces produkcji zabawek Smoby jest ściśle kontrolowany, zabawki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 12 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary produktu28*17*24 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.