Drewniany rower balansowy Bikloon Janod Różowy i bordowy od 3 lat

Opis produktu

Drewniany balansowy rowerek Bikloon Pink&Burgundy to piękna zabawka z drewna odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wysokość rączki rowerka to 54 cm, wysokość siedziska można wygodnie ustawić na 40-44 cm, a jego całkowita długość to 82 cm. Pompowane koła zapewnią gładką i wygodną jazdę, ponieważ dopasują się do różnych powierzchni. Drewniane trójkołowe rowerki dla dzieci mają piękne różowo-czerwone wykończenie w stylu retro, które jest obecnie bardzo atrakcyjne i żadne dziecko nie będzie mu odporny. Masywna konstrukcja z drewna z wysokiej jakości drewna zapewni ochronę, ale także radość i wesołość dla każdego chłopca lub dziewczynki podczas jazdy na balansowym rowerku Janod. To ponadczasowa zabawka z drewna, która będzie się podobać kilku pokoleniom, wykonana z wysokiej jakości drewna i zdrowych, nieszkodliwych kolorów i lakierów.

Drewniane zabawki są obecnie bardzo popularne na całym świecie, a to z dobrego powodu, ponieważ w dużym stopniu przyczyniają się do optymalnego rozwoju dziecka. Jazda na trójkołowym rowerku z drewna rozwija delikatną motorykę dziecięcą, a badanie powierzchni drewna zwiększa również wrażliwość dotykową. Dzięki drewnianemu trójkołowemu rowerkowi wzmacnia się mięśnie nóg, a dziecko uczy się, jak utrzymać równowagę ciała, co w przyszłości ułatwi mu jazdę na prawdziwym rowerze. Drewno na zabawkach Janod jest odpowiednio traktowane, aby nie pękało, a użyte kolory i lakiery są bezpieczne dla zdrowia. Janod jest posiadaczem certyfikatu FSC (Forest Stewardship Council), co oznacza, że drewno pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów bez naruszania równowagi w przyrodzie i ograniczania pierwotnych mieszkańców.

Firma Janod produkuje wysokiej jakości drewniane zabawki z francuskim designem, które są zarówno zabawne, jak i rozwijają inteligencję dzieci. Zabawki dla dzieci Janod spełniają wszystkie surowe normy i przepisy, dlatego możesz mieć pewność, że dzieci bawią się i bawią w całkowicie bezpiecznym otoczeniu. Oprócz maksymalnego bezpieczeństwa mają one atrakcyjne wykończenie i dzieciom na całym świecie przynoszą wiele radości i wesołości. Za jakością Janod stoją międzynarodowe nagrody: PAL Awards, za zabawki wspierające rozwój mowy i złoty medal w Best Toy Award w Oppenheim Toy Portfolio Award, gdzie o zwycięzcy decydują rodzice, nauczyciele i dzieci.

Cechy           

 • drewniany balansowy rowerek – trójkołowy z delikatnego materiału
 • drewno pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które w żaden sposób nie naruszają równowagi w przyrodzie (certyfikat FSC)
 • na powierzchni zabawki użyte są bezpieczne dla zdrowia kolory i lakiery
 • odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
 • wysokość rączki 54 cm; wysokość siedziska można ustawić na 40-44 cm; całkowita długość 82 cm
 • pompowane koła dla gładkiej i wygodnej jazdy
 • w stylu retro i pięknym wykończeniu kolorystycznym
 • rozwija motorykę dziecięcą, wzmacnia mięśnie nóg
 • dziecko uczy się utrzymywać równowagę
 • w praktycznym opakowaniu
 • spełnia najsurowsze normy i przepisy dla maksymalnego bezpieczeństwa dzieci
 • niesamowity francuski design
Doprava 39

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Całkowita wysokość54 cm
Wysokość siedziska40-44 cm
Długość całkowita82 cm
Wysokość rączki54 cm
Wymiary produktu82*38*54 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.