Drewniany kalendarz księżycowy Janod Over time w francuskim

Opis produktu

Drewniany lunarny kalendarz Over Time francuskiej marki Janod jest piękną drewnianą zabawką odpowiednią dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 do 8 lat. Zabawka edukacyjna dla dzieci jest piękną pomocą dla Twoich pociech, która pomoże im się odnaleźć i nauczyć pór roku, dni tygodnia, godzin, poznawać pogodę. Dzieci w zabawny sposób uczą się komunikować i jednocześnie poznają pierwsze słowa francuskie. Drewniany kalendarz Janod ozdobiony kolorowymi ilustracjami można powiesić na ścianie i jest piękną dekoracją pokoju dziecięcego.

Dzieci nauczą się poznawać pory roku, dni tygodnia, godziny, poznawać symbole pogody. Każdego dnia mogą sami ustawić datę. To świetna pomoc edukacyjna, która uczy dziecko dni, miesiące, godziny, pory roku i pogody, wspiera zdolności wyrażania się. Grając z kalendarzem dziecko poznaje i uczy się francuskiego. Dziecko może opowiadać krótkie historie na podstawie obrazków, na przykład o swoich aktywnościach w ciągu dnia. Ten drewniany kalendarz dla dzieci Janod jest świetnym uzupełnieniem każdego pokoju dziecięcego, ale także doskonałym towarzyszem edukacji.

Zabawki francuskiej firmy Janod mają długą tradycję, a przy produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie i spełniają wymagania współczesnych dzieci, ale także rodziców. Wszystkie zabawki Janod mają pewien wartość edukacyjną, ponieważ wpływają na optymalny rozwój dziecka. Mają pozytywny wpływ na umysłowe, ale także fizyczne rozwoju dzieci. Manipulacja zabawką rozwija delikatną motorykę dziecięcą i wrażliwość dotykową. Dzieci uczą się nowych słów, poznają pory roku, godziny, dni i rozszerzają swój zasób słownictwa w obcym języku. W produktach francuskiej marki Janod ciągle dokonuje się innowacji, aby spełniać współczesne trendy. Drewno jest zabezpieczone tak, aby się nie łamało, a użyte farby i lakiery do powierzchniowej obróbki są bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia.

Janod to renomowana francuska firma, która dostarcza dzieciom pierwszorzędne zabawki z drewna i pisze swoją historię już od 1970 roku. W ofercie tej marki znajdziemy drewniane zabawki z tradycją, które są jednak wytwarzane nowoczesnymi technologiami i spełniają oczekiwania i potrzeby współczesnych dzieci i ich rodziców. Drewniana zabawka marki Janod jest wytwarzana zgodnie z niekompromisowym podejściem - producent wypuści do sprzedaży tylko takie zabawki, które spełniają kryteria bezpieczeństwa i zapobiegają obrażeniom dziecka. Wizją marki Janod jest wykorzystanie materiałów z certyfikatem FSC. Certyfikat FSC oznacza drewno, które jest wydobywane z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, przy zachowaniu różnorodności biologicznej, ekologii i odnawialności zasobów.

Cechy          

  • Edukacyjna drewniana zabawka - kalendarz
  • Wymiary 38*3*42 cm
  • Z materiałów i kolorów bezpiecznych dla zdrowia
  • Odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat
  • Idealna do rozwijania delikatnej motoryki dziecka i nauki nowych słów
  • W kolorowych odcieniach, które przyciągną uwagę dzieci
  • W praktycznym opakowaniu
  • Spełnia najsurowsze normy i przepisy dotyczące bezpieczeństwa dzieci
  • Wspaniały francuski design
Doprava 39

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania42*6,5*39 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga1 kg
Wymiary produktu38*3*42 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.