Puzzle magnetyczne drewniane Hasičské auto Vertical Janod 8 części od 18 miesięcy

Opis produktu

Drewniane magnetyczne puzzle Vertical Pożarne auto to piękna zabawka z drewna odpowiednia dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy. Drewniane puzzle dla dzieci z ulubionym motywem pożarnego samochodu ma wymiary 29*4*18 cm i unikalny francuski design. Drewniana zabawka składa się z 8 elementów, z których dziecko składa za pomocą magnesu pożarny samochód z słoniem strażakiem, a następnie łatwo umieszcza złożoną zabawkę na drewnianej podstawce. Drewniana zabawka jest idealna do rozwoju delikatnej motoryki dziecka, do uczenia się kolorów, eksplorowania zasady działania magnesów i koordynacji oko-ręka. Magnetyczne puzzle Pożarne auto to ponadczasowa zabawka, która spodoba się wielu pokoleniom, wykonana z wytrzymałych materiałów i zdrowych kolorów.

Drewniane zabawki są dziś bardzo popularne na całym świecie i to z dobrego powodu. Manipulacja drewnianymi zabawkami rozwija delikatną motorykę dziecka, koordynację, a badanie drewnianych powierzchni zwiększa i rozwija wrażliwość dotykową. Wszystkie zabawki francuskiej marki Janod mają charakter edukacyjny, przyczyniają się do rozwoju intelektualnego dziecka. Zabawki i akcesoria Janod mają długą tradycję, a w produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie i spełniają wymagania współczesnych dzieci, ale także rodziców. Podaruj tę prostą, a jednocześnie tak interesującą zabawkę swoim najmłodszym i zapewnij im rozrywkę na długi czas. 

Janod to renomowana francuska firma, która tworzy wyjątkowe drewniane zabawki dla dzieci, które są zarówno zabawne i zabawne, jak i rozwijają inteligencję dzieci, mają kolorowe kolory i miękką powierzchnię. Drewno na zabawkach Janod jest odpowiednio traktowane, aby nie pękało, a użyte farby i lakiery do powierzchni są bezpieczne i bezpieczne dla zdrowia. Zabawki dla dzieci Janod spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania i przepisy dotyczące bezpieczeństwa dzieci, więc możesz być pewien, że dzieci bawią się i bawią w całkowicie bezpiecznym otoczeniu. Oprócz maksymalnego bezpieczeństwa zabawki Janod charakteryzują się atrakcyjnym wykończeniem i dzieciom na całym świecie dostarczają wiele zabawy od wielu lat.

Cechy          

  • drewniane magnetyczne puzzle Pożarne auto
  • 8 elementów
  • drewno pochodzi z odpowiedzialnie wycinanych lasów, które w żaden sposób nie naruszają równowagi w przyrodzie (certyfikat FSC)
  • z bezpiecznych materiałów i kolorów
  • odpowiednia dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy
  • wymiary 29*4*18 cm
  • idealna do rozwoju delikatnej motoryki dziecka, koordynacji oko-ręka
  • w kolorowych kolorach, które zainteresują dzieci
  • spełnia najbardziej rygorystyczne standardy i przepisy dotyczące maksymalnego bezpieczeństwa dzieci
  • ponadczasowy francuski design
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 18 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania33,5*5*21,5 cm
MagnetyczneTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga0,75 kg
Kawałki puzzle8
Wymiary produktu29*4*18 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.