Puzzle drewniane Cars 3 Educa 2x25 części od 4 lat

Opis produktu

Drewniane puzzle dla dzieci Cars 3 od hiszpańskiego producenta Educa ucieszą wszystkich chłopców i dziewczynki od 4 lat, którzy pokochali bajkę Cars 3 (Auta 3). Na obrazkach znajdują się popularne autka, wśród których jest czerwony Błysk McQueen. Puzzle dla dzieci można po ułożeniu ponownie rozłożyć i schować do pudełka. Gra dla dzieci z tymi puzzle odpowiednio rozwija wyobraźnię, wyobraźnię i zdolności manualne dzieci, kształtując ich zmysł dla szczegółów i koncentracji. Wielkość obrazu po ułożeniu wynosi 26 * 18 cm.

Opakowanie puzzle zawiera 50 elementów - po 25 elementów na obraz. Puzzle po ułożeniu tworzą dwa obrazy. Puzzle wykonane są z wysokiej jakości drewna. Spełniają standardy bezpieczeństwa - są bezpieczne dla dzieci. Te puzzle są pokryte ładnymi, wesołymi obrazami. Poszczególne elementy puzzle są większych rozmiarów i umożliwiają łatwą manipulację. Educa specjalizuje się głównie w produkcji puzzle i gier edukacyjnych. Oferta firmy Educa obejmuje wiele pięknych puzzle, które na pewno nie mogą zabraknąć w twojej kolekcji.

Z puzzle Educa już nie musisz się bać utraconych elementów. Do 16 elementów producent Educa wyśle Ci bezpłatnie na żądanie za pośrednictwem formularza dla każdego puzzle o wielkości powyżej 16 elementów. Nie musisz się już obawiać, że twoje puzzle będzie niekompletne. Jest to unikalna usługa hiszpańskiego producenta Educa, specjalizującego się w puzzle i gry edukacyjne dla dzieci i dorosłych.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 4 lat
PochodzenieHiszpania
Wymiary opakowania25*17*7 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kawałki puzzle2x 25
Wymiary produktu26*18 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.