Klocki drewniane Mesto Kubix Janod Na podłożce 70 kotków różnych kształtów od 3 lat.

Opis produktu

Drewniane klocki na podkładce Mesto Kubix Janod to piękna drewniana zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Drewniana konstrukcja składa się aż z 70 różnych klocków o różnych kształtach i kolorach oraz podkładki dwustronnej. Dzieci mogą bawić się kierowcami samochodów, budowniczymi lub policjantami drogowymi. Tkaninowa podkładka, na której są przedstawione drogi, rzeki, parki, budynki, parkingi, drzewa i kolejka przypomina prawdziwe miasto.

Podkładka na klocki ma wymiary 75*75 cm i można ją złożyć w kształt klocka, dzięki czemu dzieci mogą schować klocki do środka i mieć w pokoju porządek i wszystkie zabawki na swoim miejscu. Dzięki uchwytom można przenosić konstrukcję wszędzie. Dziecko może się bawić drewnianymi samochodzikami, drzewkami, łódką z ładunkiem, autobusem i klockami różnych kształtów, z których buduje budynki. Gra z klockami rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Charakterystyka

  • 70 klocków o różnych kształtach i kolorach
  • odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat
  • praktyczna podkładka z motywem miasta
  • podkładka służy również jako pudełko do przechowywania klocków

Francuska marka Janod zajmuje się tworzeniem pierwszorzędnych zabawek dla dzieci, które spełniają surowe europejskie standardy i przepisy, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Za jakością producenta Janod stoją wiele międzynarodowych nagród. Są to zabawki z francuskim designem, które mają wesołe kolory i miękką powierzchnię.

Doprava 39

Parametry techniczne

Chłopiec/ Dziewczynkachłopczyk oraz dziewczynka
WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Zapakowane w kartonie A/NTak
Rozmiar klocka3*3*3 cm
Wymiary produktu75*75 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.