Drabinka z otworem na rzucanie piłki 4-poziomowa Giant Kraxxl BIG konfigurowalna 299 części nośność 70 kg od 3 lat

Opis produktu

Drabinka Giant Kraxxl od niemieckiego producenta BIG to doskonały wybór dla wszystkich dzieci o sportowym usposobieniu w wieku od 3 do 7 lat. Drabinka ogrodowa Giant wyróżnia się niezwykle wytrzymałą i solidną konstrukcją, która umożliwia chłopcom i dziewczynkom wspinanie się na 4 poziomach wysokości. Poprzez zabawę rozwijają swoją zręczność i równowagę, uczą się wykorzystywać całe ciało podczas wspinaczki, wzmacniają mięśnie rąk i nóg. Drabinka składa się z solidnych plastikowych prętów, które zapewniają dzieciom bezpieczny chwyt podczas wspinaczki. Częścią wieży wspinaczkowej jest również otwór do rzucania piłki, dzięki któremu ćwiczą swoją precyzję i koordynację ręka-oko. Konstrukcja drabinki składa się z 299 elementów, a system 2-klipowy pozwala rodzicom na szybkie złożenie drabinki bez użycia narzędzi.

Konfigurowalna drabinka może być złożona w 7 różnych wariantach, co gwarantuje, że dzieci będą odkrywać nowe możliwości wspinaczki i treningu na różnych typach konstrukcji. Częścią drabinki są również haki U do zakotwiczenia w ziemi, które zapewniają lepszą stabilność konstrukcji. Drabinka w kolorze szaro-pomarańczowo-niebieskim będzie ozdobą każdego podwórka i ogrodu, jej wymiary to 140*140*140 cm. Maksymalne obciążenie drabinki sportowej to 70 kg, jej montaż i przebudowę powinien wykonać tylko dorosły. Powierzchnia drabinki jest chroniona filtrem UV, dzięki czemu zachowa swoje piękne kolory nawet po dłuższym czasie. Piłka do rzucania nie jest częścią zestawu.

Niemiecka marka BIG to producent najwyższej jakości zabawek, które zdobywają nagrody na międzynarodowym poziomie. Logo marki BIG to bawół, który symbolizuje siłę, wytrzymałość i solidność - dokładnie to są charakterystyczne cechy tej marki. BIG stawia na bezpieczeństwo swoich produktów, użyte materiały są nie tylko wysokiej jakości, ale także bezpieczne dla zdrowia. Niepowtarzalny design, nowoczesne metody produkcji i zabawki spełniające wymagania dzieci - to marka BIG.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano w Niemczech
Wymiary opakowania67*60*50 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga28,6 kg
Udźwig70 kg
Kolorszary
Wymiary produktu185*185*230 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.