Drabinka z ściankami wspinaczkowymi 3-poziomowa Frame Kraxxl BIG konfigurowalna 248 części z otworem do rzucania piłki nośność 70 kg od 3 lat

Opis produktu

Drabinka Frame Kraxxl od niemieckiego producenta BIG z pewnością ucieszy wszystkich chłopców i dziewczynki w wieku od 3 do 7 lat. Wspinaczkowa drabinka Frame charakteryzuje się niezwykle solidną i wytrzymałą konstrukcją, która umożliwia dzieciom wspinanie się na 3 różnych poziomach wysokości. Poprzez zabawę dzieci rozwijają swoją zręczność i równowagę, uczą się wykorzystywać całe ciało podczas wspinaczki, a także wzmacniają mięśnie rąk i nóg. Drabinka składa się z wytrzymałych plastikowych prętów, które zapewniają dzieciom bezpieczny chwyt. W skład wieży wspinaczkowej wchodzą również niebieskie otwory, przez które można się przeciskać i rzucać piłką. Dla małych wspinaczy przygotowano również ścianki wspinaczkowe z wystającymi elementami w różnych kształtach, na których mogą sprawdzić swoją siłę chwytu.

Konfigurowalna drabinka może być złożona w kilku wariantach, składa się z 248 elementów, a system 2-klipsów pozwala rodzicom na złożenie drabinki bez użycia jakichkolwiek narzędzi. W skład drabinki wchodzą również uziemiające haczyki typu U, które służą do przymocowania konstrukcji do ziemi i zapewniają jej większą stabilność. Drabinka w kolorystyce szaro-pomarańczowo-niebieskiej ozdobi każdy podwórko i ogród, jej wymiary to 144*140*140 cm. Maksymalne obciążenie drabinki sportowej wynosi 70 kg, a jej montaż i przebudowę powinien wykonać jedynie osoba dorosła. Powierzchnia drabinki jest chroniona filtrem UV, dzięki czemu zachowuje swój oryginalny wygląd nawet po dłuższym czasie.

Piłka do rzucania nie jest częścią zestawu. Niemiecka marka BIG jest producentem wysokiej jakości zabawek, które zdobywają nagrody na międzynarodowym poziomie. Logo marki BIG przedstawia bawoła, symbolizującego siłę, wytrzymałość i solidność - dokładnie to są charakterystyczne cechy tej marki. BIG stawia na bezpieczeństwo swoich produktów, używane materiały są nie tylko wysokiej jakości, ale również bezpieczne dla zdrowia. Niepowtarzalny design, nowoczesne metody produkcji i zabawki spełniające oczekiwania dzieci - to jest marka BIG.

Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 3 lat
PochodzenieWyprodukowano w Niemczech
Wymiary opakowania67*29*60 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga26,1 kg
Udźwig70 kg
Kolorszary
Wymiary produktu144*140*140 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.