Domek na palach z ogrodem z piaskownicą Square Playhouse on Stilts Smoby oraz zjeżdżalnia 1,5 m z drabinką i filtrem UV od 24 miesięcy życia

Opis produktu

Domek na palach z piaskownicą i ogrodem to topowy domek ogrodowy dla chłopców i dziewczynek od 2 roku życia. Domek dla dzieci wykonany w pięknej kombinacji kolorystycznej bieli, szarości, zieleni i błękitu, ozdobi każdy ogród i podwórko. Oryginalny domek stoi na mocnych i stabilnych filarach, jego całkowita wysokość wynosi 197 cm. Domek posiada praktyczną drabinkę i zjeżdżalnię o długości 1,5 m, po której dzieci mogą szczęśliwie się zjeżdżać. Mogą też liczyć na półdrzwi, 2 przesuwane okiennice z roletami, okrągłe okno z tyłu i doniczkę do uprawy kwiatów. Powierzchnia domu zabezpieczona jest filtrem UV, dzięki czemu zachowa piękne kolory nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Wnętrze domu jest przestronne, dzięki kilku oknom i zaprojektowanym otworom, zapewni dzieciom wspaniały widok we wszystkich kierunkach. W domu znajduje się także piaskownica 2 w 1 oraz ogródek, który z łatwością można dostosować do potrzeb dziecka. Najmłodsze dzieci mogą bawić się w piaskownicy, która może pomieścić aż 75 kg piasku, budować zamki, kopać tunele i w pełni rozwijać swoją fantazję i wyobraźnię. Starsze dzieci mogą wykorzystać piaskownicę jako ogród, w której zmieści się aż 60 litrów ziemi. Chłopcy i dziewczęta zyskują w ten sposób własną przestrzeń do uprawy warzyw i kwiatów, uczą się sadzić nasiona, obserwować ich wzrost i podlewać. W zabawny sposób nawiązują pozytywny kontakt z naturą i spędzają czas na świeżym powietrzu.

Domek dla dzieci na słupach sprawia wrażenie realistycznego, ozdobiony wizerunkami zwierząt i doniczkami, zachwyca dzieci od pierwszego wejrzenia. Płaskorzeźba domu przypomina okładzinę drewnianą, szary dach wykonany jest w kształcie pokrycia dachowego. Solidny dom wykonany jest z mocnych i wytrzymałych podwójnych ścian, doskonale odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Całkowite wymiary domku dla dzieci na słupach i z piaskownicą wynoszą 243*236*197 cm. Wymiary domku dla dzieci ze zjeżdżalnią to 243*160*197 cm. Domek można łatwo złożyć i zdemontować, co pozwala na bezproblemowy montaż.

Czołowy francuski producent Smoby od dziesięcioleci dostarcza dzieciom wysokiej jakości plastikowe zabawki dla dzieci. Plastik, z którego wykonane są zabawki Smoby, jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Zabawki Smoby to najlepszy wybór dla każdego dziecka.

Cechy

 • oryginalny domek ogrodowy na palach
 • wysokiej jakości zjeżdżalnia o długości zjeżdżalni 150 cm
 • piaskownica i ogród 2 w 1
 • odpowiedni dodatek do podwórka lub ogrodu
 • realistyczny design i wysokiej jakości podwójne ściany
 • półdrzwi i chowane okiennice
 • przestronny dla kilkorga dzieci do zabawy
 • 2 rolety przesuwne z roletami
 • jasne kolory z filtrem UV
 • Produkt francuski
 • dla chłopców i dziewcząt od 2 roku życia
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Całkowita wysokość197 cm
Wymiary opakowania120*50*102 cm
Filtr UVTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
NoteSand/soil is not included
Kolorzielony
Wymiary produktu243*236*197 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.