Dom Pretty Sunny Flowers House Smoby z parapetem okienne i donicami z dodatkami z 2 oknami i 2 żaluzjami filtr UV od 24 miesięcy

Opis produktu

Dom dziecięcy Sunny Flowers to piękny ogrodowy domek od francuskich projektantów Smoby, który będą uwielbiać chłopcy i dziewczynki już od 2 lat. Stylowy i ponadczasowy domek oferuje dzieciom 2 okna z 2 żaluzjami i praktyczne połowiczne drzwi, dzięki którym będzie w domku przyjemny wiaterek nawet w upalne letnie dni. Powierzchnia domku jest chroniona filterm UV, dzięki czemu zachowa swoje żywe kolory nawet po latach użytkowania. Przydatny parapet okienne ucieszy każdego małego ogrodnika, który może na nim wyhodować kwiaty w 3 doniczkach. Przy sadzeniu będzie miał do dyspozycji również małą łopatkę i szpadle.

Domek ma wytrzymałe podwójne ściany, jest wykonany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych za pomocą najnowocześniejszej technologii Blow Molding, która nadaje mu charakterystyczne cechy - wysoką wytrzymałość i odporność. Domek jest stabilny i doskonale znosi nawet niekorzystne warunki pogodowe. Zaokrąglone krawędzie na domku zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy, a jego powierzchnia z tworzywa sztucznego jest miękka i aksamitna w dotyku. Wymiary tego pierwszorzędnego domku dziecięcego to 98 * 110 * 127 cm, a jego całkowita wysokość to 127 cm, a całkowita długość to 110 cm. Domek jest składany, umożliwia łatwą instalację i demontaż.

Specjalnie wyprofilowany relief na domku przypomina materiał budowlany, używany do prawdziwych domów. Na ścianach są przedstawione doniczki ze zwierzątkami, nad wejściem jest napis Smoby i obok niego obrazki dwóch ładnych motylków. Dzieci wchodzą do domku żółtymi połowicznymi drzwiami i na białej ścianie znajdują się również 2 otwory, przez które mogą obserwować otoczenie. Przez żaluzje wpada świeży wiatr i tworzy półcienie. Dach jest w oryginalnym szarym kolorze z imitacją dachówki, więc małe rozrabiaki będą czuć się jak w prawdziwym domu.

Domek Sunny należy do najnowocześniejszych domków, wyróżnia się pierwszorzędną jakością i prawdziwym francuskim designem. Przestronny domek jest stworzony do zabawy wielu dzieci, rodzeństwa, a nawet przyjaciół. Gra w domku rozwija u dzieci umiejętności komunikacyjne, słownictwo i gry w różne zawody, utrzymując dom w czystości, zbliżając się do świata dorosłych. Dzieciom jest bardzo ważne, aby je prowadzić do odpowiedzialności, a domek im w tym pomaga. Piękne kolory na domku dodatkowo wspierają rozwój wizji i wyobraźni dzieci, chłopcy i dziewczynki tworzą swoje własne historie i doświadczenia, o których będą długo wspominać.

Francuski Smoby dostarcza dzieciom najwyższej jakości zabawki z tworzyw sztucznych już od dziesięcioleci. Tworzywo na zabawkach Smoby jest trwałe, odporne, ale jednocześnie delikatne i gładkie w dotyku dla dziecięcych rączek, aksamitne w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby Twoje dzieci były bezpieczne podczas wesołych zabaw i chronione przed obrażeniami. Zabawki Smoby to najlepszy wybór dla każdego dziecka.

Cechy

 • Plastowy domek w najwyższej jakości
 • Niezwykłe wykończenie kolorystyczne z filtrem UV
 • 2 okna z 2 żaluzjami
 • Odporne podwójne ściany
 • Dach z imitacją dachówki
 • Ogrodniczy parapet okienny z 3 doniczkami i narzędziami
 • We wprowadzaniu do produkcji uczestniczyli francuscy projektanci
 • Wysoka wytrzymałość i stabilność, odporna na działanie warunków atmosferycznych
 • Do wnętrza i na zewnątrz
 • Produkt francuski wysokiej jakości
 • Zaokrąglone krawędzie, delikatny plastik
 • Odpowiedni dla chłopców i dziewczynek od 2 lat
 • Wystarczająco przestronny do zabawy kilku dzieci
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 24 miesiąca życia
PochodzenieFrancja
Całkowita wysokość127 cm
Wymiary opakowania99*20*115 cm
Filtr UVTak
Podwójne ścianyTak
Zapakowane w kartonie A/NTak
Waga12,50 kg / 14,75 kg
Kolorzielony
Wymiary produktu98*110*127 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.