Autko zdalnie sterowane RC Cars Blesk McQueen Turbo Glow Racers Jada długość 17 cm 1:24 od 4 lat

Opis produktu

Zdalnie sterowany samochód McQueen Glow Racers w pięknym czerwonym designie to oryginalny prezent dla dzieci od 3 roku życia. Wysokiej jakości samochodzik z licencją filmu animowanego Auta 3 zachwyci wszystkich małych kierowców, wyposażony jest w fosforyzujące naklejki, dzięki czemu podczas jazdy może świecić w ciemności. Model RC działa na 2-kanałowym pilocie o częstotliwości 2,4 GHz z funkcją Turbo, autko może poruszać się do przodu-tyłu oraz w lewo-prawo. Autko wyposażone jest w technologię ładowania USB, w zestawie znajduje się również kabel ładujący.
 
Samochód McQueen w skali 1:24 to doskonała pierwsza zabawka zdalnie sterowana, dzięki której dzieci mogą sprawdzić swoją zręczność i precyzję podczas prowadzenia samochodziku. Ćwiczą małą motorykę, uczą się poprawnie oceniać odległości. Omijając przeszkody we wnętrzu, rozwijają także logiczne myślenie. Realistyczny wygląd animowanego samochodu wywoła uśmiech na ich twarzy, sprawi jeszcze więcej radości z każdej przejażdżki oraz pobudzi rozwój kreatywności i wyobraźni. Pilot wymaga 2 baterii 1,5 V R6 (AA), które nie są dołączone do zestawu.
 
Marka Jada to jeden z wiodących producentów licencjonowanych i precyzyjnie wykonanych figurek, kolekcjonerskich przedmiotów kolekcjonerskich oraz samochodzików sterowanych radiowo. Szeroki asortyment zabawek łączy w sobie wysoką jakość i dbałość o szczegóły, dzięki czemu są one odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Produkty są testowane i spełniają rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa. Producent Jada współpracuje z największymi światowymi markami w dziedzinie rozrywki przy tworzeniu zabawek, które zachwycą fanów filmu i komiksu.
Doprava nad 79

Parametry techniczne

WiekOd 4 lat
Długość całkowita17 cm
BateriaTak
ElektroniczneTak
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.