Aquapark do wanny Hippo Little Smoby z wodnym młynem i 3 filiżankami od 12 miesięcy

Opis produktu

Aquapark do wanny Hippo od francuskiego producenta Smoby to idealna zabawka, dzięki której chłopcy i dziewczynki od 12 miesiąca życia będą bawić się podczas kąpieli. Zabawka do kąpieli hipopotam wyposażona jest w żółty zbiornik na wodę, z którego po odkręceniu kranu woda może spływać do 2 młynków wodnych. W opakowaniu znajdują się także 3 plastikowe kubki o różnych średnicach (7,2 cm, 6,4 cm i 7,5 cm), za pomocą których dziecko napełnia zbiornik wodą. Podczas kąpieli będzie się bawił tworząc oryginalne wodospady i nauczy się regulować kierunek przepływu wody.
 
Aquapark wodny z kolekcji Little Smoby dostosowany jest do potrzeb najmłodszych dzieci, które będą przy nim ćwiczyć małą motorykę i logiczne myślenie. Wykonany jest z mocnego i wytrzymałego tworzywa sztucznego o zaokrąglonych krawędziach, jego powierzchnia jest miękka w dotyku, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie się nim bawić. Zabawkę wodną wyposażono w 2 przyssawki, dzięki którym z łatwością można ją przymocować do powierzchni wanny lub prysznica. Można go łatwo umyć i wytrzeć po każdej kąpieli. Park wodny dla dzieci oczaruje chłopców i dziewczynki pięknymi pastelowymi kolorami i francuskim designem, który stymuluje rozwój fantazji i wyobraźni.
 
Wymiary produktu to 25*13*33 cm. Francuska firma Smoby od wielu lat dostarcza dzieciom najlepszej jakości zabawki o oryginalnym designie. Materiał, z którego wykonane są zabawki Smoby jest mocny, trwały, a jednocześnie miękki i gładki dla dziecięcych rączek, aksamitny w dotyku. Wszystkie zabawki dla dzieci mają zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i ochronę przed obrażeniami podczas zabawnych gier. Kolory zabawek Smoby stymulują i rozwijają wyobraźnię dzieci. Zabawki spełniają także najwyższe kryteria bezpieczeństwa i są gwarancją francuskiej jakości i oryginalnego wyglądu.
 

Cechy:

  • oryginalna zabawka do kąpieli w kształcie hipopotama
  • duży zbiornik na wodę
  • 3 plastikowe kubki
  • młyny wodne
  • przyssawki do mocowania
  • wykonane z wytrzymałego, aksamitnie miękkiego tworzywa sztucznego
  • wysokiej jakości produkt francuski
Doprava 29

Parametry techniczne

WiekOd 12 miesiąca życia
PochodzenieWyprodukowano we Francji
Wymiary opakowania24*11*26 cm
Zapakowane w kartonie A/NTak
Kolorżółty
Wymiary produktu25*13*33 cm
loader  Ładowanie zestawów...

Opinie

loader  Wczytywanie ocen ...
 Nie znalazłeś wszystkich informacji o produkcie? Skontaktuj się z nami.